کیفیت تصویر 2 مگاپیکسلدر دوربین مداربسته

یکی از سوالات خریداران دوربین مداربسته این است که رزولوشن تصویر 2 مگاپیکسل برای دوربین مداربسته یک رزولوشن تصویر پایین به حساب می آید؟

روزلوشن تصویر 2 مگاپیکسل، یک رزولوشن تصویر فول اچ دی (full hd) با ابعاد 1920*1080 می باشد، که یک رزولوشن تصویر استاندارد و قابل قبول هست و برای پوشش محیط های مختلف در حد نیاز های عمومی پیشنهاد می شود.

رزولوشن دو مگاپیکسل در دوربین مداربسته

چنانچه قصد دارید سیستم امنیتی خود را ارتقا دهید یا یک سیستم دوربین مداربسته با کیفیت تصویر بالا تر به کار بگیرید، بهتر است که روی آپشن های دیگری به جز رزولوشن تصویر تمرکز کنید، رزولوشن تصویر تنها یکی از آپشن های دوربین مداربسته است و به جز آن اپشن های دیگری وجود دارد که در دوربین های مداربسته 2 مگاپیکسل می توانند ارتقا یابند.

از جمله اپشن هایی که می توان برای بالا بردن سطح یک سیستم دوربین مداربسته مورد توجه قرار بگیرد برند دوربین مداربسته است.

به عنوان مثال شما می توانید برند دوربین مداربسته بهتری انتخاب کنید که کیفیت سخت افزاری و ماندگاری و همچنین تفکیک رنگ بهتری دارد.

علاوه بر این، می توانید از دوربین مداربسته ای استفاده کنید که دید در شب و ابعاد تصویر بهتری داشته باشند.

لازم به ذکر است که بسیاری از برند های نونیم دوربین مداربسته در بازار ایران که در دسته دوربین های اقتصادی قرار دارند همه استاندار های یک دوربین مداربسته مناسب را رعایت نمی کنند و اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید به جای هزینه برای رزولوشن تصویر بالا تر، بهتر است دوربین مداربسته ای خریداری کنید که دارای تکنولوژی های blc , hlc , dwdr , … باشد.

حتما بخوانید:  خرید دوربین مدار بسته شیراز

یکی از آپشن های دیگر دوربین مداربسته، دید در شب رنگی در دوربین ها می باشد که اصطلاحا به آن استارلایت (starlight) گفته می شود.

چنانچه برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته به مشاوره کاملی نیاز دارید یکی از بهترین آموزش های ما در رابطه با بررسی فاکتور های مهم در انتخاب دوربین مداربسته را مطالعه کنید.

 رزولوشن دومگاپیکسل دوربین مداربسته یا دوربین مداربسته استارلایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه