آیین نامه خرید از سایت آیس پلاس

– با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی از تاریخ تولیدشان و زمانبر بودن پروسه ترخیص کالا، ممکن است زمان خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد. لذا مشتری بایستی قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری نماید.
– ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که موجودی کافی نداشته باشد.در این حالت الویت با اولین شخص پرداخت کننده است.بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و مجموعه آیس پلاس هیچ گونه مسئولیتی در تامین کالای فوق ندارد.
– با توجه به سیاست مجموعه آیس پلاس در راستای توزیع کالا به صورت مستقیم برای مصرف کننده، محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها وجود دارد. بدیهی است مجموعه آیس پلاس می تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودت نماید.

-با توجه با اینکه دوربین های مداربسته و دستگاه های مونتاژ ایران برند های شناخته شده و مطرحی ندارند و همه دوربین های مداربسته مونتاژی اصطلاحا noname نامیده می شوند، و همچنین با توجه به تنوع بسیار گسترده در کیس های این دوربین های مداربسته ، در صورتی که سفارش شما دوربین و دستگاه مونتاژی باشد، امکان دارد که سفارش شما بسته به کیس های دوربین مداربسته موجود در بازار، با ظاهری متفاوت با عکس محصول درج شده در سایت به شما تحویل داده شود. در نظر داشته باشید که کیس و ظاهر دوربین فاکتور بی اهمیتی است و قدرت و کیفیت دوربین ها بسته به ویژگی های فنی انها دارند که این موارد مطابق سفارش مشتری تهیه و ارسال خواهد شد.
– عودت وجه به خریدار تنها با ارایه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد.
– شرایط بازپس فرستادن کالا:
* کالا دارای اشکال فنی باشد. چنانچه مشتری به صورت تلفنی یا پشتیبانی آنلاین قبل از ارسال کالا، درخواست تست داده باشد و کالا در مدت زمان 7 روز پس از تحویل دچار مشکل شده باشد و این اشکال از طریق استفاده نادرست از کالا (نصب و راه‌اندازی، تنظیمات ، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا قید شده است ) رخ نداده باشد، مشتری می تواند کالا را با هماهنگی بخش پشتیبانی آیس پلاس و با در نظر گرفتن شرایط زیر بازپس فرستد. در غیر اینصورت از عودت آن خودداری نماید.
* کالا بدون هیچ گونه خط و خش، ضرب دیدگی، شکستگی و سوختگی باشد.
* کالا  درون کارتن و جعبه اصلی که خریداری شده و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی یا درج توضیحاتی روی آن، برای مجموعه آیس پلاس ارسال شود.
* استفاده نادرست از کالا از قبیل نصب و راه‌اندازی، تنظیمات ، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا قید شده است و کاربرد غیرمعمول شامل بازپس فرستادن کالا نمی‌شود.
*هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.
– چنانچه مشتری هنگام تماس فروشندگان آیس پلاس در خصوص سفارش ثبت شده، درخواست ارسال کالا به صورت پلمپ داده باشد، این حالت شامل بازپس فرستادن کالا نمی‌شود و پیگیری رفع اشکال از طریق شرکت گارانتی دهنده و به وسیله خریدار صورت می پذیرد. بدیهی است مجموعه آیس پلاس مسئولیتی در قبال شرکت گارانتی دهنده ندارد.
-چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی، مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت، تو رفتگی و … باشد، مشتری می تواند بسته را تحویل نگرفته و با پشتیبانی آیس پلاس موضوع را در میان بگذارد. تحویل گرفتن بسته تحت هر شرایطی از پست یا پیک یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد.

شرایط پرداخت درب منزل:

پرداخت درب منزل فعلا برای شهر شیراز فعال می باشد ولی کرایه درب منزل برای کل کشور فعال بوده و شما می توانید هزینه کرایه محصول را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید.

ارسال رایگان :

حداقل مبلغ سفارش برای ارسال رایگان در شهر شیراز یک میلیون تومان و برای سایر شهر ها سه میلیون تومان می باشد.

بستن
مقایسه